Cyprus Great Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cyprus Great Forum

Kalwsorisate spiti!!!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 etsi gia na arxisei na kineitai to forum

Go down 
AuthorMessage
goblinapoel
Super Moderator
Super Moderator
goblinapoel


Number of posts : 128
Age : 39
Location : Nicosia
Registration date : 2007-10-16

etsi gia na arxisei na kineitai to forum Empty
PostSubject: etsi gia na arxisei na kineitai to forum   etsi gia na arxisei na kineitai to forum Icon_minipostedTue Oct 16, 2007 12:14 pm

Ο γέρος Aραβας ζει στη Νέα Υόρκη για πάνω από 40 χρόνια. Θέλει να φυτέψει πατάτες στον κήπο του, αλλά είναι μόνος κι αδύναμος.
Στέλνει λοιπόν ένα e-mail στο γιο του, που σπουδάζει στο Παρίσι:

"Αγαπημένε μου γιε, είμαι πολύ λυπημένος επειδή δεν μπορώ να φυτέψω πατάτες στον κήπο μας. Είμαι βέβαιος πως, εάν ήσουν εδώ, θα με βοηθούσες να σκάψουμε τον κήπο.
Σε αγαπώ, ο πατέρας σου."

Σε μια ώρα, ο γέρος λαμβάνει e-mail απάντησης από το γιο του:
"Αγαπημένε μου πατέρα, παρακαλώ μην αγγίζεις τον κήπο, γιατί ΕΚΕΙ έκρυψα το ΠΡΑΜΑ.
Σε αγαπώ κι εγώ, Ahmed."

Σε 15 λεπτά, ο αμερικανικός στρατός, το ναυτικό, το FBI, η CIA και οι Rangers περικυκλώνουν το σπίτι του γέρου, σκάβουν ολόκληρο τον κήπο, ερευνούν το σπίτι, γδύνουν τον γέρο, ΔΕΝ βρίσκουν απολύτως τίποτα και φεύγουν απογοητευμένοι.
Μισή ώρα αργότερα, ο γέρος λαμβάνει ένα άλλο email από το γιο του:
"Αγαπημένε μου πατέρα, είμαι βέβαιος ότι ο κήπος είναι ήδη σκαμμένος και μπορείς να φυτέψεις τις πατάτες.
Έκανα ό,τι μπορούσα για να σε βοηθήσω από το Παρίσι.
Σε αγαπώ, Ahmed."
Back to top Go down
http://www.apoel.net
 
etsi gia na arxisei na kineitai to forum
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Etsi gia na exete ipopsi sas...
» ena test gia ola ta meli tou forum
» Odigos gia topo8etisi fotografion sto forum

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Cyprus Great Forum :: Diafora :: Jokes - Fun-
Jump to: